October 2009

info k FFce" úžasné prázdniny"

30. october 2009 at 17:51 | Smizuzi
Takže k FFce.. "úžasné prázdniny" jsem se rozhodla.. že ho nějak rychle ukončím... nebo už přestanu psát...nwm zdá se mi to docela divné..no... ale začnu psát novou mám už to docela promyšlené tak zítra nebo už možná dnes by se tu objevil první díl...

starý shoot

30. october 2009 at 17:16 | Smizuzi |  Fotky
tohle je starý shoot ale musím sem to dát..jsou to tak sladcí..!!:-* ty gatě co má Nick jsou strašný!!:D
Bounce Demi Rozhovor '

30. october 2009 at 17:05 | SmizuziZačátkem tohoto měsíce, Jonas Brothers a Demi Lovato Trvalo nějaký čas z jejich rušné "Camp Rock 2" Harmonogram natáčení filmu na jejich vtipný videoklip k písni parodie rap "Bounce". Videoklipu jsou kluci v různých getups a paruky, rapu a zpěvu s Lovato.

MTV News, když ji dohonil na soubor videa za její singl "Remember prosince," vysvětlila, že myšlenka byla všechna Nicka.
"Myslím, že hodně z vás tam slyšel o hudební video tam venku, 'Bounce'," ona sdílí o své oblíbené "Camp Rock 2" moment.
"Jednoho dne Nick [Jonas] ke mně přišel na place jako: 'Jo, dostal jsem novou píseň.
Mám na to porazit a to je opravdu nemocný. '
"

Byla zpočátku obavy o písně, neuvědomuje si, že měl být zábavný, a že Nick neměl v úmyslu, aby mohla být vážné.
"Byl jsem rád, 'Oh, jo, dobrý -', protože jsem se chystal říct něco '," žertovala.

Demi a všechny tři Jonas Brothers pak se rozhodl natočit videoklip k písni.
"Jsme skončili natáčení videoklipu jeden den, než jsme všichni šli do práce," řekla.
"Bylo to tak zábavné.Bylo to neuvěřitelné. "

Nicméně by to nemělo být poslední vidíte z "Bounce" - Demi teases tam může být více splátky v budoucnu.
"Měl jsem tolik legrace, že dělá," řekla.
"Možná by sis měl dávat pozor na pokračování."

Jonas Brothers Pumpkin

30. october 2009 at 17:02 | Smizuzi |  Fotky
Photobucket

jupíí půjdu do kina na stmívaní 2!!

30. october 2009 at 13:25 | Smizuzi
ahojky...tak s kámoškama máme domluvené že půjdeme do kina na twiling 2 nový měsíc..upe moc se těšíme!! JUCHŮŮŮŮ!!:D a taky se těším až bude v kině camp rock 2!!

jdu ven s psikem:D:D:D:D::D:D:D

30. october 2009 at 11:58
tajže lidišky můj pejsek knučí a potřebuje ven... :D:D:D takže zatím papa.......:D:D:D:D:D:D

Burnin' up - Jonas Brothers in Venezuela 2 fans jump on stage!

30. october 2009 at 11:16 | Smizuzi
při koncertě kluci zpívali Burning up a 2 fanynky nevydrželi že jsou tak daleko tak vylezla na podium.... 1:54.. vidíte honila keva..D: ale ten utekl tak si obejmula Joea..:D no on upe v šoku..nevedel co delat tak se nechal..:Dpodívej se sama.. :D ↓Odpusť, že to nedokážu 10. kapitola

30. october 2009 at 10:29 | Crystal girl |  Odpusť, že to nedokážu
Odpusť, že to nedokážu 10. kapitola
JOE:

Utekla. Zmizela. Nechápal jsem. Jestli mě má taky ráda tak proč utekla??? Najednou jsem cítil jak se mě zmocňuje panika. Co, když mi chtěla říct něco jiného? Já ji musel určitě vyděsit. Jsme takovej idiot!!!
Nevěděl jsem co mám dělat. Nechat ji být nebo ji hledat? Nakonec jsem usoudil, že ji najdu.Vyšel jsem z pokoje a zamířil do kuchyně. Tam si Nick zrovna dělal jídlo.
"Tak jak to jde?" zeptal se.
"Radši se neptej, nešla tudy Andy?" Doufal jsem, že se nebude dál vyptávat.
"Ne... co se děje?" Nick asi musel vidět jak jsem nervózní. Vlastně mi bylo na infarkt. Celý jsem to podělal! Achjo, to jsem celej já.
"No, trochu..."
Nick pozdvihl obočí.
"Nevíš co mi Andy chtěla říct?" změnil jsme téma. Najednou mi došlo, že mi dnes chtěli oba něco říct. Třeba by o tom Nick mohl něco vědět.
"Jo. Už jsem ti to chtěl říct včera večer. Je to tak, že já a Andy... chodíme spolu," usmál se mile Nick. V tu chvíkli mi zamrazilo. Najednou jsem ztratil pojem o čase. V hlavě jsem si dokolečka přehrával tu větu. Až po několikáté mi došel její smysl. Oni spolu chodí, to mi Andy chtěla říct, ale já kretén jí musel skákat do řeči a vyznat jí lásku. Proto utekla. Musím ji najít a říct jí jak je mi to líto a, že se jí omlouvám.
"Uh..." vydal jsem na tu novinu a jen a šel pryč, hledat Andy. Nick za mnou volal. Asi to bylo něco jako, co to se mnou je. Neměl jsem čas mu odpovídat a nakonec, přece jen by bylo blbý mu říct, že jsem jeho holce předpár minutama vyznal lásku a že ji miluju. Jenže ona byla jeho. Já byl nic....
Když jsem běžel po chodbě tak jsem uslyšel vzlyky. V koupelně někdo plakal. Bylo mi jasné kdo, Andy. Vzal jsem za kliku. Bylo zamčeno. začal jsem na ty zpropadený dveře bušit.
"Andy otevři! Prosím!" křičel jsem.
"Ne..." odpověděla ubrečeně.
"No tak! Já... prosím!" nedal jsem se odbýt. Chvíli bylo ticho. Pak jsem uslyšel kroky a Andy odemčela. Stála tam předemnou, na tvářích rozmazanou řasenku a slzy. Třásla se.Stáli jsme tam naproti sobě. Oba jsme mlčeli a jen překvapeně koukali. Pak se mi vrhla do náručí. Objímala mě a brečela. Zavřel jsem za náma dveře.
"Já... je to všechno tak zamotaný..." mumlala a tiskla se ke mně.
"Je mi to tak líto. Nick mi teď řekl, že spolu chodíte, kdybych to věděl tak..."koktal jsem. Andy se mě pustila.
"Tak co? Co by se změnilo na tom, že mě miluješ?!" zakřičela.
"Neřekl bych ti to. Neublížil bych Vám."
"Jenže o tohle nejde Joe! Tady jde o to, že Nicka miluju, ale tebe taky, víš? Já miluju Vás oba!" zakřičela Andy a rozbrečela se. tak tímhle mě opravdu zaskočila. Já... zíral jsem a nedokázal to pochopit. Já a Nick, miluje nás oba. My ji oba milujeme, ale můžeme ji mít jen jeden.
"Já... myslím, že půjdu," řekl jsem jen. Natáhla kemně ruku.
"Joe," vzdychla, brečela.
Bylo mi to jedno. Potřeboval jsem na vzduch. Já, nemůžu Nickovi přebrat holku. Navíc ona miluje i jeho. Ne! To prostě nejde.
Odešel jsem a nechal ji tam zlomenou, samotnou. Ten pohled na ni nikdy nezapomenu. Nikdy jsem nic horšího neudělal.
PHOTOS FROM CONCERT

30. october 2009 at 10:21 | Smizuzi |  Fotky
V galerii už máme i fotky z dnešního koncertu kluků v Panamě. Právě na tomto koncertu měl Joe oblečenou košili s kravatou, což na jejich koncertě nepamatuju.... Nick vyměnil čaleku za čepici.Joe je tam upe sexy!! :-*more photos from schoot

30. october 2009 at 10:20 | Smizuzi |  Fotky
Objevily se nové fotky ze starého shootu, foceného v roce 2008 Pietrem Pellinim.roling stone........ foceni

29. october 2009 at 22:49 | Smizuzi
no ja to sem musím dát..tady je jak se kluci fotili pro roling stone (nebo jak se to pise) ae me se tam libi straasne moc Joeik!! :-*


MOŽNÁ budu mít povlečení CAMP ROCK!!!

29. october 2009 at 22:02 | Smizuzi
táákže... Lidi mám šanci že budu mít povlečení Camp Rock!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! musím přemluvit tatku!!! zítra mu to hned ukážu..... a uvidíme..držte mi palečky... at mi to dovoli..byla bych upe štastná!!!!!!!!!!!!!!!!

tento mozna pokud si ho uz nekdo nevezme nebo me to tatka nedovoli tak je to v prdelce..:):( ↓

věci camp rock..upe nadherne!

29. october 2009 at 21:55


Více v Celém Článku :)

NICK'S SIMPLE WIN

29. october 2009 at 17:57 | Smizuzi |  nick-news
Říjen byl velmi náročný měsíc, mí bráchové a já jsme právě dokončili natáčení Camp Rocku 2 a tento týden jsme se vrátili na cestu, která bude závěrečná pro naše World Tour. Vrátili jsme se do Latinské aJižní Ameriky, kde budeme mít pár show, a pak poletíme do Evropy, abychom úspěšně dokončili letošníWorld Tour.

Cestování za novými místy a poznávání nových lidí je jedna z mých oblíbených částí na tour, ale znamená to pro mě náročnější sledování mého cukru v krvi. Vždycky se musím ujistit, že mám svůj CONTOUR® metr u sebe a více si musím měřit hladinu cukru v krvi, bez ohledu na to, kde právě jsem - někdy dokonce i na jevišti.

Tento měsíc musím taky vyhlásil vítěze Express Your Simple Win. Mám takový dojem, že by měli vyhrát všechni! Všichni máte tolik úspěchů, na které byste měli být pyšní a moje práce je, abych vybral toho nejlepšího, což je zcela nemožné. Gratuluju všem, kteří se soutěže zůčastnili a děkuju vám za váš čas.

My Simple Win tohoto měsíce je, že jsem se staral o sebe a o mé zdraví a zároveň byl na tour a točil film.

Nick

JB // Summer Wold Tour

29. october 2009 at 15:35 | Smizuzi
Fanynka Hannah vyrobila video. Použila do něj různé videa z koncertů kluků z World Tour.Doporučuji se kouknout... ↓

3:55 hej co to má Joe na hlavě?? nějakou pizzu??:D


táta kluku promluvil o Nickovi projectu

29. october 2009 at 15:31 | Smizuzi
I táta kluků, Kevin Jonas St. se vyjádřil k Nickovu vedlejšímu projektu Nick Jonas & The Administration.

Časopisu Popstar! řekl: "Jednou z písní, kterou Nick nahrál, je nová verze písničky od JB 'Tonight'. Je opravdu překrásná. Všichni se nemůžeme dočkat, až uslyšíte záznam. Tento projekt byl výborný nápad, jsme z toho celí nadšení!"
Press Conference - Panamá City

29. october 2009 at 15:21 | Smizuzi |  Fotky
klukům to tady moc slušíí... hlavně Joeovi!! :d :P :-*ruším pravidla SB .. budu dělat kontroly( zápis)

29. october 2009 at 14:11 | Smizuzi
no..jak ste četli ty pravidla pro SB tak to řušíím... to že to budu kontrolovat pro sebe ae budu kontrolovat..:D:D:D zápis .. a nebylo to pro všechny...:D jenom ti co sem vůůbec nechodí!!

videa

29. october 2009 at 13:57 | Smizuzi
asi vidite proc jsou tam ty videa nahore..:D:D ale blbne to... tak se to pokusim spravit!!:D:D:D:D

Odpusť, že to nedokážu 9. kapitola

29. october 2009 at 10:07 | Crystal girl |  Odpusť, že to nedokážu
Odpusť, že to nedokážu
9. kapitola

NICK:
Nechápal jsem co tio mělo znamenat. Co to Joe dělal? Celou dobu co jsme šli od školy domů tak byl na mě jako kdyby naštvaný, ale myslel jsem si, že se mi to jen zdá. Avšak jsem se nejspíš mýlil. Sotva jsme dorazili tak mi Andy odtáhl k sobě do pokoje a ještě mi řekl ať jim dám pokoj. Ale to JÁ chodím s Andy. On to ještě sice neví, ale... doprčic jak se to chová??? Jak pomatený blázen. Pak mi to došlo. Takhle se Joe choval vždycky, když byl zamilovanej. On byl zamilovanej do Andy. Musel jinak by se nechoval tak hrozně. Jinak by včera celý večer neuklízel pokoj. Co teď budu dělat?
JOE:
Tak tohle byl pořádnej trapas. Prvně nám Nick dělá celou dobu křena a pak, když se mi konečně povede Andy od něj odtáhnout tak jí dám zkažený chlebíčky. Opravdu mě nenapadlo, že se zkazí. Jsem to, ale idiot. Stačilo by je dát do ledničky, jenže to by potom byly zase studený. Když mě Andy začala kreslit tak jsem se pořád vrtěl, protože mě deptalo, že tu není nic k jídlu. Co, když bude mít hlad a pomyslí si o mně jaký jsem sobec? Kvůli tomu jsem se omluvil, že musím na záchod. Sotva se za mnou zavřeli dveře tak jsem měl v ruce mobil a vytáčel číslo na donáškovou službu. Objednal jsem sedm hambugrů a dvě pizzy (samozřejmě, že jsem na Nicka nezapoměl) + pepsi. Trochu jsem je seřval, když řekli, že to minutku potrvá. Oznámil jsem jim, že to tady chci do pěti minut. Pak jsem spláchnul a vrátil se zpátky a Andy pokračovala v kreslení. Byla divně nervózní, nechápal jsem proč...
ANDY:
Nechtělo se mi mu to říkat. Nevěděla jsem proč, ale něco mi bránilo v tom mu oznámit, že já a Nick jsme spolu. Bylo to něco... divného... takový pocit u srdce. Něco jako tlak.... Doháje, začínám bláznit. Soustředila jsem sena kresbu. Joe se snadno kreslil. Nejvíc jsem si vyhrála s jeho očima. Měl je krásné, ale Nick měl hezčí. Povzdechla jsem si. Musím mu to říct.Nějak jsem cítila, že prostě musím. "Joe?"oslovila jsem ho jemně. Trhl sebou a otočil se. "Ne! Počkej! VraŤ se do původní polohy!" sjela jsem ho.Vrátil se zpět a já začala. "Joe, musím ti něco říct..." řekla jsem pomalu a jasně. Bála jsem se mu to říct a netušila jsem proč. Skočil mi do řeči. "Já ti taky musím něco říct! Jsem rád, že to oba cítíme stejně! Taky tě miluju Andy a přeju si být jen s tebou!" vrhl se ke mně. Zírala jsem. Nebyla jsem schopna vydat ani hlásku. Joe a Nick. Joe a Nick: znělo mi v hlavě. Blikali tam ty dvě jména jako nějaké kontrolky. Najednou sjem měla v sobě zmatek. To co mi bránilo mnu řcít mně najednou došlo, nejspíš jsem se do něj taky stihla zamilovat. Byl takovej v pohodě a... kurnik! Vyskočila jsem na nohy, papír a uhel odhodila pryč a utíkala se schovat do koupelny. Zamčela jsem za sebou, svezla se na zem a opřela se o studené kachličky. Já je milovala oba, ale koho víc?